Samtec S1SST-10-28-GF-08.00-L
Cable Assembly Discrete Wire 0.203m 28AWG Wire to Board 10 POS SKTCrimp Micro Mate™ Bag
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+50.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
설명
Cable Assembly Discrete Wire 0.204m 28AWG 10 POS Discrete Wire Housing RCP
"Micro Mate™ Single Row Discrete Wire Cable Assembly
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads