Samtec QFSS-078-04.25-H-D-A-GP
0.64mm 2 156P Standing paste SMD, P=0.64mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Production
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing4 페이지8년 전
Sager Electronics
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
0.64mm 2 156P P=0.64mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS
Headers & Wire Housings 0.635 mm Q2 High-Speed Rugged Ground Plane Socket Strip
Center Strip Contacts,Receptacle 640¦Ìm 2 140pin 6mm,7mm,8mm,9mm,10mm 4.2mm 250nm SMD,P=0.635mm
Conn Board to Board RCP 140 POS 0.635mm Solder ST SMD SlimStack™ T/R
설명
"0.635 mm Q2™ Shielded Ground Plane Socket Strip"
Conn High Speed Socket Strip SKT 156 POS 0.635mm Solder ST SMD