Samtec PCIE-036-02-F-D-EMS2
Card Edge Connector, Dual Side, 1.57 mm, 36 Contacts, Edge Mount, Straight
Production
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
HQonline
Master Electronics
Newark
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-13.64%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
TraceParts
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Card Edge Connector, Dual Side, 1.57 mm, 164 Contacts, Through Hole Straight, Straight
Card Edge Connector, PCIE, Dual Side, 1.57 mm, 98 Contacts, Through Hole Mount, Straight
Card Edge Connector, PCIe, Dual Side, 1.57 mm, 64 Contacts, Through Hole Mount, Straight
TE Connectivity338068-4
Conn FFC Connector SKT 4 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Reel
TE Connectivity1-338068-6
Conn FFC Connector F 16 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole T/R
CONN RCPT 12POS 0.1 TIN PCB / 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
설명
"1.00 mm PCI Express® Gen 3 Edge Card Connector"
Conn PCI ExpressCard Edge F 36 POS 1mm Solder ST Edge Mount Tube
1mm Clamp plate 36P -55鈩儈+125鈩 P=1mm Edgeboard Connectors ROHS
SAMTEC - PCIE-036-02-F-D-EMS2 - CONEC BORDE TARJETA LADO DOBLE 36POS
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
CARD EDGE CONN, DUAL SIDE, 36POS; Product Range: PCIE Series; No. of Contacts: 36Contacts; Card Edge / Backplane Connector Type: Card Edge; Pitch Spacing: 1mm; Gender: Receptacle; Contact Termination Type: Solder; No. of Rows: