Samtec MTSW-205-10-G-D-575
Pin Header, 5.08mm Pin Pitch, Board-to-Board, 5.08 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole
Production
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet2 페이지8년 전
Technical Drawing1 페이지11년 전
Electro Sonic
Sager Electronics
JRH Electronics
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Pin Header, Board-to-Board, 5.08 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TSW Series
MOLEX 39-28-1103 Header 2 Row 180° w/o PCB Lock 10p 94V-2 Tin Plating w/o Drain Holes
설명
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 5.08mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk
Connector, Header, 10Pos, 2Rows, 5.08Mm; Connector Systems:Board-To-Board; Pitch Spacing:5.08Mm; No. Of Rows:2Rows; No. Of Contacts:10Contacts; Contact Termination Type:Through Hole; Product Range:Mtsw Series Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. MTSW-205-10-G-D-575