Samtec MH113-MH1RP-01BJ1-0150
RF Cable Assemblies Micro High Frequency RF Cable Assembly, 1.13 mm DIA Coax Cable
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지9년 전
element14 APAC
Sager Electronics
Toby Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+3.17%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
관련 부품
TE Connectivity1064530-1
RF Cable Assemblies SSMT CA RJ - RJ BLUE 200MM
TE Connectivity1064524-1
RF Cable Assemblies SSMT CA RJ - PIGTAIL CA .1M
CBL ASSY SSMT JACK 7.874" / Cable Assembly Coaxial SSMT to Cable 7.874" (200.00mm)
TE Connectivity / Raychem7528A1317-0
Coaxial Cable 1Conductors 28AWG 2.64mm Tin Plated Copper Clad Steel Black
TE Connectivity / Raychem5028A1317-0
Coaxial Cable 1Conductors 1.8mm Tin Plated Copper Clad Steel Black
Coaxial Cable (RG-Type Cheminax Ethernet and Twin-Ax)
설명
Cable Assembly 1.13mm Coaxial 0.15m 32AWG MHF1 to SMA PL-F Crimp-Crimp Bulk
Cable Assy, R/A Plug-Sma Jack, 150Mm; Cable Length - Imperial:5.9"; Cable Length - Metric:150Mm; Coaxial Cable Type:1.13Mm; Connector Type A:Mhf1-Type Right Angle Plug; Connector Type B:Sma Bulkhead Jack; Impedance:50Ohm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. MH113-MH1RP-01BJ1-0150