Samtec HCSD-12-D-17.00-01-N-G
Cable Assembly 0.431m 28AWG 2.54mm 24 to 24 POS IDC Connector to IDC Connector F-F Bulk
Production
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet2 페이지8년 전
Technical Drawing4 페이지9년 전
Farnell
Newark
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.35%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
설명
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 24 Ways, 17 , 431.8 mm, 2.54 mm, HCSD
Connector Type A:idc Receptacle; Connector Type B:idc Receptacle; No. Of Positions:24Positions; Cable Length - Imperial:17"; Cable Length - Metric:431.8Mm; Connector Pitch:2.54Mm; Cable Pitch:-; Product Range:hcsd Series Rohs Compliant: Yes