Samtec FJH-50-R-04.00-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
가격 및 재고
Electro Sonic
JRH Electronics
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Cable Assembly 0.1m 0.5mm 50 to 50 POS FFC to FFC Bulk