Samtec FJH-50-D-39.50-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
FFC Jumper Cable 50Conductors 1.003m Tin Plated Copper 60VAC
INTERCONNECTION DEVICE FFC FPC Cable
Cable Assembly 19m 0.5mm 50 to 50 POS FFC to FFC Bulk