Samtec FJH-40-D-08.00-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
가격 및 재고
Sager Electronics
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+44.89%
설명
Cable Assembly 0.2m 0.5mm 40 to 40 POS FFC to FFC Bulk
No. Of Conductors:40Conductor; Pitch Spacing:0.5Mm; Contact Orientation:same Sided Contacts; Cable Length - Imperial:8"; Cable Length - Metric:203.2Mm; Jacket Color:-; Product Range:fjh Series Rohs Compliant: Yes