Samtec FJH-40-D-02.05-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing3 페이지9년 전
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-2.17%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
설명
Cable Assembly 0.05m 0.5mm 40 to 40 POS FFC to FFC Bulk
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 2.05"