Samtec FJH-20-R-22.00-4
FFC / FPC Jumper Cables Flat Flexible Cable Jumper, 0.50 mm Pitch
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Samtec
Technical Drawing2 페이지7년 전
Datasheet1 페이지7년 전
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
FFC Jumper Cable 20Conductors 0.558m Tin Plated Copper 60VAC 1.4A
Cable Assembly 0.55m 0.5mm 20 to 20 POS FFC to FFC Bulk