Samtec FJ-10-R-03.00-4
FFC / FPC Cable, 10 Core, 1 mm, Opposite Sided Contacts, 3 ", 76.2 mm"
Datasheet1 페이지8년 전
Datasheet1 페이지7년 전
Datasheet1 페이지5년 전
Samtec
JRH Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+906%
설명
FFC Jumper Cable 10Conductors 0.076m Tin Plated Copper 300VAC 1.9A
Cable Assembly 0.07m 1mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk