Samtec FJ-10-D-36.00-4
FFC / FPC Jumper Cables 1.00 mm Flat Flex Cable
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing3 페이지9년 전
Electro Sonic
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
FFC Jumper Cable 10Conductors 0.914m Tin Plated Copper 300VAC 1.9A
Cable Assembly 0.91m 1mm 10 to 10 POS FFC to FFC Bulk