Samtec FFSD-17-D-12.00-01-N
Cable Assembly Flat 0.304m 30AWG 34 POS IDC Connector to 34 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지8년 전
Datasheet1 페이지12년 전
Datasheet1 페이지13년 전
Samtec
Sager Electronics
TME
Toby Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-10.23%
관련 부품
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
TE Connectivity1-57013-5
TE Connectivity 1-57013-5 Ribbon & Flat Cable Madison Spec 100-4136 Rev. 3
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray/Blue Edge 30.48m Roll
설명
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 34 Positions, 1 ft, 305 mm, 1.27 mm
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assy, 34P Idc Rcpt-Rcpt, 305Mm; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:34Ways; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Cable Pitch:0.635Mm; Product Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-17-D-12.00-01-N