Samtec FFSD-12-D-02.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 24 Positions, 2 ", 51 mm, 1.27 mm"
Production
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Newark
Electro Sonic
3개월간의 트렌드:
-9.61%
관련 부품
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
설명
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 24 Conductor, 2", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:24Positions; Cable Length - Imperial:2"; Cable Length - Metric:51Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-12-D-02.00-01-N