Samtec FFSD-11-D-12.00-01-N
".050" Low Profile Tiger Eye Idc Ribbon Cable Assembly" |Samtec, Inc. FFSD-11-D-12.00-01-N
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing4 페이지9년 전
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-12.50%
관련 부품
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
설명
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 22 Ways, 12 , 305 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFSD
Cable Assembly 0.304m 30AWG 1.27mm 22 to 22 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
CABLE ASSY, 22P IDC RCPT-RCPT, 305MM;
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm