Samtec FFSD-05-D-02.50-01-N
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Newark
Sager Electronics
TME
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+67.51%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 6 ", 152 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Plug to IDC Receptacle, 10 Positions, 6 ", 152.4 mm, 1.27 mm, FFMD Series"
Ribbon Cables / IDC Cables .050 Tiger Eye IDC Ribbon Cable Assemblies, Terminal/Socket
설명
Cable Assembly 0.06m 30AWG 1.27mm 10 to 10 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Ribbon Cable, 10 Positions, 2.5 ", 64 mm, 1.27 mm"
SAMTEC FFSD-05-D-02.50-01-N Ribbon Cable, IDC Receptacle, IDC Receptacle, 10 Ways, 2.5 ", 63.5 mm, 1.27 mm
Cable Assembly, 10 Conductor(s), 30AWG, Flat Cable
CA FLAT 0.06M 30AWG 10 POS IDC CONN TO 10 POS IDC CONN F-F
CABLE ASSY, IDC RCPT-RCPT, 10P, 63.5MM; Connector to Connector: IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions: 10Ways; Cable Length - Imperial: 2.5"; Cable Length - Metric: 63.5mm; Connector Pitch: 1.27mm; Cable Pitch: 0.
Tiger Eye Flat IDC Socket 1.27mm