Samtec FCF8-20-01-L-06.00-S
RF / Coaxial Cable Assembly, Micro High Speed Plug to Micro High Speed Plug, 50 ohm, 6 ""
Samtec
Datasheet1 페이지8년 전
Technical Drawing2 페이지10년 전
Master Electronics
Newark
JRH Electronics
Toby Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-30.00%
설명
"0.80 mm High-Speed Cost-Effective Micro Coax Cable Assembly"
RF COAX, MICRO 20POS PLUG, 152.4MM;
0.80mm High-Sp Cost E Micro CoaxCbl Asy