Samsung Electro-Mechanics CL21A105KAFNNNE
25V 1uF X5R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet36 페이지10년 전
Future Electronics
TME
공급망
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-10-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-11-30
LTD Date2021-06-30
관련 부품
TAIYO YUDENTMK212BJ105KG-T
0805 1 uF 25 V ±10 % X5R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
TAIYO YUDENUMK212BJ105KG-T
50V 1uF X5R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 1uF 16V X5R 10% Pad SMD 0805 85C T/R
16V 1uF X5R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
25V 1uF X5R 卤20% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X5R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 0805
Cap Ceramic 1uF 25V X5R 10% SMD 0805 85°C Embossed T/R
CL21 Series 1 uF 25 V ±10% Tolerance X5R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 25V 1muF ±10% X5R