Samsung Electro-Mechanics CL10C681FB8NNNC
50V 680pF C0G 卤1% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet36 페이지10년 전
Future Electronics
Introduction Date2005-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
50V 680pF NP0 ±1% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0603C681J5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 680pF C0G 0603 5%
0603 680 pF 50 V ±5% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 680pF 5% C0G 50V 0603 Paper T/R
Samsung Electro-MechanicsCL10C681JB8NNNC
50V 680pF C0G 卤5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
설명
Cap Ceramic 680pF 50V C0G 1% SMD 0603 125°C Paper T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00068uF, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 680pF ±1% C0G NP0
CL10 Series 0603 680 pF 50 V ±1% Tolerance COG Multilayer Ceramic Capacitor
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0603