Samsung Electro-Mechanics CL10C0R8BB8NNNC
0603 0.8 pF 50 V ±0.1 pF Tolerance C0G Multilayer Ceramic Chip Capacitor
IHS
Datasheet36 페이지11년 전
Future Electronics
Arrow Electronics
공급망
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Samsung Electro-MechanicsCL10CR82BB8NNNC
Cap Ceramic 0.82pF 50V C0G 0.1pF SMD 0603 125°C Cardboard T/R
Samsung Electro-MechanicsCL10CR75CB8NNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.75 pF, 50 V, ± 0.25pF, C0G (NP0), 0603 [1608 Metric]
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 31.25% +Tol, 31.25% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000008uF, Surface Mount, 0603
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.82pF 0.25pF C0G 50V 0603 Paper T/R
0201 50 V 0.8 pF ±0.05 pF Tolerance C0G Monolithic Ceramic Chip Capacitor
50V 0.8pF C0G 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
설명
50V 0.8pF C0G 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 0.8pF 50V C0G 0.1pF SMD 0603 125°C Paper T/R
0603 (1608Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 50V 0.8pF ±0.1pF C0G NP0
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 12.5% +Tol, 12.5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000008uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 0.8PF 50V C0G/NP0 0603