Samsung Electro-Mechanics CL03C7R5BA3GNNC
Cap Ceramic 7.5pF 25V C0G 0.1pF SMD 0201 125°C Paper T/R
IHS
Datasheet36 페이지11년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
0201 25V C0G 7.5pF 0.25pF multilayer ceramic capacitor
Samsung Electro-MechanicsCL03C7R5CA3GNNC
Cap Ceramic 7.5pF 25V C0G 0.25pF SMD 0201 125°C Paper T/R
Case:C0603, T.C:C0G, Voltage:1E, Cap Value:7R5, Tol:D, Thickness:0.3, E series: 24
EIA CASE SIZE: 0201, VOLTAGE: 25, CAP VALUE: 7R5, TOL: +/-0.25PF, THICKNESS: 0.30 ± 0.03
CAP CER 7.5PF 50V C0G/NP0 0201 / Cap Ceramic 7.5pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125°C T/R
CAP CER 7.5PF 50V C0G/NP0 0201 / Cap Ceramic 7.5pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0201 125°C T/R
설명
0201 (0603Metric) CERAMIC CAPACITOR CL 25V 7.5pF ±0.1pF C0G NP0
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 1.33% +Tol, 1.33% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000075uF, Surface Mount, 0201
CAP CER 7.5PF 25V C0G/NP0 0201