Samsung Electro-Mechanics RC1608F3162CS
Res Thick Film 0603 31.6K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
IHS
Datasheet10 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
관련 부품
Yageo GroupRC0603FR-0731K6L
Yageo GroupAC0603FR-0731K6L
Res Thick Film 0603 31.6K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603FR-1331K6L
TE Connectivity1622920-1
Res Thick Film 0603 33K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/C Molded SMD
Res Thick Film 0603 30K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
설명
100mW Thick Film Resistors 卤100ppm/鈩 卤1% 31.6k惟 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RC 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 31.6kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 31600ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RC Series 0603 31.6 kOhm ±1 % 0.1 W ±100 ppm/°C SMT Thick Film Resistor
31600Ω, ±1 %, Chip Resistor, 1/10W(0.1W), 0603/1608 (inch/mm), RoHS