Samsung Electro-Mechanics RC0402F4223CS
30mW Thick Film Resistors 卤1% 卤250ppm/鈩 422k惟 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet10 페이지6년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
422000Ω, ±1 %, Chip Resistor, 1/32W(0.031W), 01005/0402 (inch/mm), RoHS
Samsung SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0313W, 422000ohm, 15V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 01005