Samsung Electro-Mechanics CL32B224KBFNNNE
CAP CER 0.22UF 50V X7R 1210 / 0.22 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet36 페이지10년 전
Future Electronics
TME
Arrow Electronics
공급망
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-11-12
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-11-30
LTD Date2021-06-30
관련 부품
50V 220nF X7R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL31B224KBFNNNE
50V 220nF X7R 卤10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL21B224KBFNNNG
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, +-15% TC, 220nF, Surface Mount, 0805 inch
Samsung Electro-MechanicsCL21B224KAFNNNE
25V 220nF X7R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS