Samsung Electro-Mechanics CL21B474KOFNNNE
Multilayer Ceramic Capacitor, 0.47 uF, 16 V, ± 10%, X7R, 0805 [2012 Metric]
IHS
Datasheet36 페이지10년 전
Future Electronics
TME
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.90%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
0805 0.47 uF 16 V ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Yageo GroupC0805C474K4RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.47uF X7R 0805 10%
25V 470nF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
10V 470nF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10B474KO8NNNC
16V 470nF X7R 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS