Ruilon SMD5050-090NA
±30% 5kA 90V 2 SMD, 5x4.2mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS
가격 및 재고
설명
2 5KA 90V¡À30% SMD,5X4.2MM 5mm*5mm*4.2mm
Number of electrodes: 2 DC breakdown voltage: 90V accuracy: ± 30% pulse discharge current: 5ka inter electrode capacitance: 0.8pf