Ruilon NTC2.5D-15
2.5Ω 8A 3.5W ±20% 2600K ±10% Plugin, P=7.5mm NTC Thermistors ROHS
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
UnikeyICNTC2.5D-151,1801
2h
설명
2.5¦¸ ¡À20% 3.5W ¡À10% 2600K 2600K 2600K 2600K