Ruilon 2R420TA-5
Gdt 420V 5KA 2 Pole Th 5.5*6MM
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
UnikeyIC2R420TA-55,00013
5h
설명
GDT 420V 5KA 2 POLE TH 5.5*6MM