Royal Ohm CQ03SAF2200T5E
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 220ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet2 페이지10년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
공급망
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-01-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명