Royal Ohm 25121WF100LT4E
1W Thick Film Resistors 200V ±800ppm/℃ ±1% 100mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
IHS
Datasheet5 페이지0년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+92.50%
공급망
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-08-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 800ppm/Cel, Surface Mount, 2512