ROHM UCR18EVHJSR011
Res Thick Film 1206 0.011 Ohm 5% 0.5W(1/2W) 0ppm/C to 350ppm/C Pad SMD Automotive T/R
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지5년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginPhilippines, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-11-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicERJ-B2CJR011V
Res Thick Film 0612 0.011 Ohm 5% 1W 0ppm/C to 300ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-B2CJR01V
Res Thick Film 1206 0.01 Ohm 5% 0.75W 0ppm/°C to 300ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityRLP73V2BR011JTD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.011ohm, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ-8BWJR011V
Res Thick Film 1206 0.011 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityRLP73V2BR012JTD
Res High Power Current Sense Thick Film 1206 0.012 Ohm 5% 1/2W ±600ppm/°C Molded Paper T/R
Res 1206 0.01 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
설명
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.011ohm, 5% +/-Tol, 0,350ppm/Cel, Surface Mount, 1206
RES LOW RESISTANCE 1206 0.011 OHM 1/2W 5% SMD
11m¦¸ ¡À5% 500mW 0ppm/¡æ~350ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm