ROHM MCR03EZPFX18R2
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 18.2ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지5년 전
Future Electronics
DigiKey
심벌풋프린트
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
Introduction Date1996-12-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
설명
RES SMD 18.2 OHM 1% 1/10W 0603