ROHM BM92A20MWV-ZE2
BM92A Series 4.75 to 20 V USB Type-C Power Delivery Controller-UQFN40V5050A
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet30 페이지8년 전
Farnell
JRH Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.59%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
4.75V 20V USB,Type-C UQFN-040V5050
USB PD CONTROLLER, Fixed, 2 Channel, QCC40
UQFN40 USB TYPE-C POWER DELIVE
Controller -0.3V to 28V 40-Pin UQFN-V EP T/R
USB TYPE-C POWER DELIVERY CONTROLLER
Tape & Reel (TR) Surface Mount USB Type-C Controller POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT pmic power management device 5mm 5V -30C~105C
Usb Type-C Pd Controller, Uqfn-40; Usb Ic Type:Usb Type-C And Power Delivery (Pd) Controller; Usb Standard:Usb 1.1, 2.0; Supply Voltage Min:4.75V; Supply Voltage Max:20V; Interface Case Style:Uqfn; No. Of Pins:40Pins; Data Rate:-; Rohs Compliant: Yes |Rohm BM92A20MWV-ZE2