Rockwell 100-M12NKD3S
CONTACTOR, 12A, 24VAC; Series: 100M; Voltage, Coil AC Nom: 24V; No. of Poles: 3; Contact Configuration: NO; Voltage,...
견적 요청 제출
견적 요청(RFQ)
이 요청은 지정된 공급업체로 전송됩니다.
(*은(는) 필수 필드를 나타냅니다.)
견적 요청
공급업체 *
연락처 정보
설명
CONTACTOR, 12A, 24VAC; Series:100M; Voltage, Coil AC Nom:24V; No. of Poles:3; Contact Configuration:NO; Voltage, Contact AC Max:500V; Voltage, Contact DC Max:440V; Mounting Type:DIN Rail; IP Rating:IP20; External Length / Height:56mm; Width, External:48mm; External Depth:45mm; Approval Bodies:CE, ASE, SEV, CSA, LROS and UL; Main Contact Current AC1 Max:20A; Main Contact Current AC3 Max:12A; Power, Switching AC3 Max:5.5kW