Renesas XUL515156.250000I
Renesas XU Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Production
가격 및 재고
문서
Upverter
Datasheet20 페이지12년 전
Datasheet19 페이지12년 전
IHS
CAD 모델
모델 정보
출처:Renesas
출시 날짜Aug 13, 2025
IPC 규격 준수IPC-7351B
스타일 가이드 개정판버전 1.0 - Nov 1, 2024
데이터시트 출처버전 - Nov 21, 2024
검증
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-22.40%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
LVDS Output Clock Oscillator, 156.25MHz Nom
LVDS 1.71V 1.89V 65mA ¡À50ppm 156.25MHz LLCC 5mm*3.2mm*1.2mm
SMD5032-6P Programmable Oscillators ROHS
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P