Renesas XLL735212.500000I
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
Production
가격 및 재고
문서
Upverter
Datasheet23 페이지12년 전
Datasheet27 페이지12년 전
IHS
Future Electronics
CAD 모델
모델 정보
출처:Renesas
출시 날짜Aug 13, 2025
IPC 규격 준수IPC-7351B
스타일 가이드 개정판버전 1.0 - Nov 1, 2024
데이터시트 출처버전 - Mar 2, 2022
검증
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.83%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
설명
LVDS Output Clock Oscillator, 212.5MHz Nom
3.3V 100mA LVDS 212.5MHz SMD7050-6P Crystal Oscillators ROHS
3.3V ¡À50ppm 212.5MHz SMD-7050-6P 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD