Renesas XLH736049.152000I
XO, 49.152 MHz, 1, 000 fs jitter, LVCMOS, 3.3 V, ±25 ppm, ‐40 to +85 °C, 7.0 x 5.0 mm
Production
가격 및 재고
문서
Upverter
Datasheet23 페이지12년 전
Datasheet27 페이지12년 전
IHS
Farnell
RFMW
CAD 모델
모델 정보
출처:Renesas
출시 날짜Aug 13, 2025
IPC 규격 준수IPC-7351B
스타일 가이드 개정판버전 1.0 - Nov 1, 2024
데이터시트 출처버전 - Mar 2, 2022
검증
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-4.90%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 49.152MHz Nom
OSCILLATOR, 49.152MHZ, HCMOS, 7MM X 5MM;
HCMOS SURFACE MOUNT ENABLE/DISABLE FUNCTION; ALSO COMPATIBLE WITH LVCMOS OUTPUT Oscillator 55/45% 15pF 85C 3ns
3.3V ¡À25ppm 49.152MHz LLCC 7.5mm*5.2mm*1.4mm
XTAL OSC XO 49.1520MHZ HCMOS SMD