Renesas XLH538032.768000X
검증
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.09%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2017-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
HCMOS Output Clock Oscillator, 32.768MHz Nom
3.3V ¡À20ppm 32.768MHz 5.15mm*3.35mm*1.4mm
SMD5234-6P Crystal Oscillators ROHS
XTAL OSC XO 32.7680MHZ HCMOS SMD