Renesas XLH536002.048000I
검증
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-35.81%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
HCMOS Output Clock Oscillator, 2.048MHz Nom
OSCILLATOR, 2.048MHZ, HCMOS, 5MMX3.2MM;
Renesas Electronics XLH536002.048000I 晶振
XTAL OSC XO 2.0480MHZ HCMOS SMD