Renesas XLH535033.333333I
검증
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+96.32%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
HCMOS Output Clock Oscillator, 33.333333MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 33.333332MHz LLCC 5.15mm*3.35mm*1.4mm