Renesas XLH535009.600000I
XL Series 9.600Mhz 3.3V 50ppm 15pF Oscillator
IHS
Future Electronics
검증
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2016-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Renesas XL Family of Low Phase Noise Quartz-based PLL Oscillators
HCMOS Output Clock Oscillator, 9.6MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 9.6MHz SMD-5032-6P 5.15mm*3.35mm*1.4mm
XTAL OSC XO 9.6000MHZ HCMOS SMD