Renesas XFP236312.500000I
150fs Small Plastic Package Quartz-based PLL Oscillator
Production
가격 및 재고
문서
Integrated Device Technology
Datasheet25 페이지12년 전
Datasheet20 페이지12년 전
Renesas
IHS
CAD 모델
모델 정보
출처:Renesas
출시 날짜Aug 13, 2025
IPC 규격 준수IPC-7351B
스타일 가이드 개정판버전 1.0 - Nov 1, 2024
데이터시트 출처버전 - Sep 13, 2023
검증
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2019-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 months ago)
설명
PLL OSCILLATOR, 312.5MHZ, -40 TO 85DEG C
LVPECL Output Clock Oscillator
3.3V ¡À25ppm 312.5MHz 2.5mm*2mm
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL