Renesas X93256WV14IZ-2.7
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer -40C 200muA 5mm 12.5kOhm
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Integrated Device Technology
Datasheet7 페이지21년 전
Datasheet7 페이지21년 전
IHS
Renesas
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2004-08-12
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2017-08-15
LTD Date2018-02-15
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 months ago)
설명
Digital Potentiometer 32POS 12.5KOhm Dual 14-Pin TSSOP
±25% 2.7V~5.5V 12.5kΩ TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS
DIGITAL POTENTIOMETER ICS 32-TAP / Digital Potentiometer 12.5k Ohm 2 Circuit 32 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 14-TSSOP