Renesas X9317US8IZ-2.7T1
Digital Potentiometer 50kOhm 100POS Non-Volatile Linear 8-Pin SOIC T/R
Production
가격 및 재고
문서
Integrated Device Technology
Datasheet14 페이지21년 전
Datasheet14 페이지21년 전
IHS
Renesas
Factory Futures
DigiKey
CAD 모델
모델 정보
출처:Renesas
출시 날짜Aug 11, 2025
IPC 규격 준수IPC-7351B
스타일 가이드 개정판버전 1.0 - Nov 1, 2024
데이터시트 출처버전 10.01 - Mar 22, 2024
검증
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-9.65%
공급망
Country of OriginMalaysia, Thailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2004-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Ic,digital Potentiometer,cmos,sop,8Pin,plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9317US8Z-2.7
RenesasX9C503SZ
Digital Potentiometer 50kOhm 100POS Non-Volatile Linear 8-Pin SOIC Tube
Ic,digital Potentiometer,sop,8Pin,plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9015US8IZ-2.7
RenesasX9015US8
RoHS Compliant CMOS GULL WING COMMERCIAL Digital Potentiometer 20% 0C 50kOhm 5.5V
설명
RoHS Compliant CMOS GULL WING INDUSTRIAL Digital Potentiometer 20% -40C 50muA 4.9mm
Digital Potentiometer, 1 Func, 50000ohm, Increment/decrement Control Interface, 100 Positions, CMOS, PDSO8
IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8SOIC
50¦ÌA ¡À300ppm/¡æ 50K¦¸ 100 1 2.7V Non-Volatile 5.5V Up/Down(U/D,INC,CS) Potentiometer SOIC-8 , 4.9mm*3.9mm*1.45mm