Renesas X9250US24Z-2.7T1
Ic, digital Potentiometer, cmos, sop, 24Pin, plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9250US24Z-2.7T1
Production
가격 및 재고
문서
IHS
Datasheet20 페이지21년 전
Datasheet20 페이지21년 전
Future Electronics
Renesas
Intersil
CAD 모델
모델 정보
출처:Renesas
출시 날짜Aug 12, 2025
IPC 규격 준수IPC-7351B
스타일 가이드 개정판버전 1.0 - Nov 1, 2024
데이터시트 출처버전 3.00 - Aug 29, 2006
검증
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-36.30%
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2017-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
RoHS Compliant CMOS GULL WING COMMERCIAL Digital Potentiometer 0C 3mA 15.4mm 50kOhm
Low Noise, Low Power, 2-Wire Bus, 256 Taps Quad Digital Controlled Potentiometer (XDCP™)
Digital Potentiometer 50kOhm 256POS Non-Volatile Linear 24-Pin SOIC T/R
Digital Potentiometer, 2 Func, 50000ohm, 3-wire Serial Control Interface, 256 Positions, CMOS, PDSO24
설명
Digital Potentiometer, 4 Func, 50000ohm, 3-wire Serial Control Interface, 256 Positions, CMOS, PDSO24
Digital Potentiometer 256POS 50KOhm Quad 24-Pin SOIC W T/R
400¦ÌA ¡À300ppm/¡æ 50K¦¸ 256 4 Non-Volatile ¡À5.5V SPI Potentiometer SOIC-24 , 15.6mm*7.6mm*2.35mm