Renesas X9118TV14Z-2.7
Ic, digital Potentiometer, cmos, tssop, 14Pin, plastic Rohs Compliant: Yes |Renesas X9118TV14Z-2.7
Obsolete
가격 및 재고
문서
IHS
Datasheet17 페이지22년 전
Datasheet17 페이지22년 전
Integrated Device Technology
Renesas
Intersil
DigiKey
CAD 모델
모델 정보
출처:Renesas
출시 날짜Aug 15, 2025
IPC 규격 준수IPC-7351B
스타일 가이드 개정판버전 1.0 - Nov 1, 2024
데이터시트 출처버전 5.00 - Apr 9, 2014
검증
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2004-04-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 months ago)
설명
I2C e3 Lead Free DIGITAL POTENTIOMETER digital potentiometer 400kHz 5.5V 100kOhm 5mm
Digital Potentiometer, 1 Func, 100000ohm, 2-wire Serial Control Interface, 1024 Positions, CMOS, PDSO14
Dual Supply/Low Power/1024-Tap/2-Wire Bus Single Digitally-Controlled (XDCP™) Potentiometer
2.7V~5.5V 100kΩ TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS