Renesas ISL28208FBZ-T13
Op Amp Dual Precision Amplifier R-R O/P ±20V/40V 8-Pin SOP T/R
Production
가격 및 재고
문서
Integrated Device Technology
Datasheet34 페이지14년 전
Datasheet34 페이지14년 전
IHS
Upverter
Renesas
Intersil
CAD 모델
모델 정보
출처:Renesas
출시 날짜Nov 1, 2024
IPC 규격 준수IPC-7351B
스타일 가이드 개정판버전 1.0 - Nov 1, 2024
데이터시트 출처버전 8.01 - Aug 30, 2024
검증
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8540000000
Introduction Date2011-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Analog DevicesLT1638HS8
Op Amp Dual Low Power Amplifier R-R I/O ±22V/44V Automotive 8-Pin SOIC N
STMicroelectronicsLMV358IDT
LMV358 Series 6 V 1.3 MHz Input/Output Rail-to-Rail Operational Amplifier-SOIC-8
STMicroelectronicsTSM103WAIDT
TSM103W Series 32 V 900 KHz Surface Mount Dual Operational Amplifier - SOIC-8
STMicroelectronicsTSM103WIDT
TSM103W Series 32V 900 kHz Dual Operational Voltage Reference Amplifier - SOIC-8
Texas InstrumentsLT1013DDR
Low power, 5V - 44V wide supply range, dual precision operational amplifier 8-SOIC 0 to 70
Texas InstrumentsLT1013DIDR
Low power, 5V - 44V wide supply range, dual precision operational amplifier 8-SOIC -40 to 105
설명
40V Precision Dual Supply Rail-Rail Output Low Power Operational Amplifiers
Operational Amplifier, 2 Func, 330uV Offset-Max, BIPolar, PDSO8
GULL WING 2011 OPERATIONAL AMPLIFIER BIPOLAR OPERATIONAL AMPLIFIER Amplifier 18nV/sqrt Hz 123dB 0.45V/mus 125C
IC OPAMP PREC RR 1.2MHZ DL 8SOIC
Isl28208Fbz Pb-Free 40V Low Noise Rail-Rail Out Single Suppl/Tape & Reel Rohs Compliant: Yes |Renesas ISL28208FBZ-T13