RCD RSF1B-202-JTW
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 2000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
TLC ElectronicsRSF1B-202-JTW7201
18h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지19년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명