RCD CF25-1R0-JBW
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 1ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
BiscoCF25-1R0-JBW3,000
12h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지3년 전
Sager Electronics
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Carbon Film 1 Ohm 5% 0.25W(1/4W) Conformal Coated AXL Bulk
CF RES 1/4W 1.0 OHM 5% BULK